فروشگاه زرشک آبرام

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش عمده زرشک دانه اناری و پفکی بیرجند

آنچه در این مقاله میخوانید .....

زرشک قرمز خراسان جنوبی  برداشت زرشک خراسان جنوبیخریدار زرشک تازهقیمت زرشک سال ۹۷قیمت زرشک در بازار تهرانقیمت فروش عمده زرشک پفکی و دانه اناریصادارات زرشک پفکی
قیمت فروش عمده زرشک

فروش عمده زرشک دانه اناری و زرشک پفکی به همراه کشمش برادران حسینی در شهرستان های بیرجند و قاین به نسبت شهر های دیگر ایران (به استثنای تهران) با قیمت پایین تر عرضه می شود. اصلیترین این دلایل فاصله جغرافیایی سایر شهرها به بیرجند و قاین و نیز اضافه شدن واسطه ها به سیکل تولید تا مصرف است. در اینجا قیمت فروش زرشک دانه اناری و زرشک پفکی را  در تهران مورد بررسی قرار می دهیم.
در مورد نحوه تولید زرشک دانه اناری بشنوید!

زرشک قرمز خراسان جنوبی 

زرشک قرمز  (گونه ولگاریس یا Berberis Vulgaris) همچون زعفران محصول بومی کشور ماست. در کشورهای دیگر یا شرایط برای کاشت و پرورش این محصول نیست یا تقاضای مصرف در حدی نیست که تولیدکنندگان و کشاورزان را به تولید زرشک ترغیب کند. به عبارت دیگر زرشک به عنوان یک چاشنی و طعم دهنده غذا بین مردم سایر کشورها چندان شناخته شده نیست و بیشتر حجم صادرات به کشورهای دیگر مصارف صنعتی دارد. به طور مثال در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی. 

قیمت زرشک دانه اناری

 برداشت زرشک خراسان جنوبی

زرشک و کشمش پاک شده جزو میوه های پائیزی است. با اتمام فصل گرما و ورود به فصل پائیز، میوه زرشک کم کم رنگ قرمز میگیرد و شروع به رسیده شدن میکند. طعم آن از ترش و تلخ، به ترش و شیرین تغییر می یابد. در روزهای پایانی مهرماه تا ابتدای آذرماه زمانی است که کشاورزان و باغداران اقدام به برداشت زرشک مینمایند.

به دلیل متفاوت بودن شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف، رسیدن میوه زرشک در بعضی مناطق زودتر از سایر نقاط اتفاق می افتد. به طور مثال در شهر قائنات زرشک زودتر به مرحله برداشت میرسد. تقریبا هر ساله اولین زرشک تازه وارد شده به بازار مصرف، محصول شهر قاینات است. زرشک به سه شیوه چیده می شود که قبلا آن را بررسی کرده ایم. خرید زرشک تازه در فصل پاییز برای مصارفی چون تهیه مربای زرشک و همچنین کنسانتره زرشک انجام می گردد. 

از این گونه زرشک قرمز، زرشک خشک دانه اناری و زرشک خشک پفکی حاصل می شود.  قیمت فروش عمده زرشک پفکی گرانتر از قیمت فروش زرشک دانه اناری است. همزن طور که می توان از روی قیمت حدس زد، کیفیت زرشک پفکی در مجموع مرغوب تر از کیفیت زرشک دانه اناری است.

در مورد فرق و تفاوت زرشک دانه اناری و پفکی بیشتر بدانیم!

خریدار زرشک تازه

خریداران زرشک به چندین گروه تقسیم می شوند که به برخی از آن ها می توان در زیر اشاره نمود. خریداران جزیی و خریداران عمده

از دسته کسانی که خرید زرشک دانه اناری و پفکی به صورت جزیی انجام میدهند  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. خرید زرشک برای مصارف خانگی
  2. خرید زرشک به منظور استفاده در رستوران ها
  3. خرید زرشک پفکی و دانه اناری به منظور تامین سوپر مارکت ها و مغازه ها

از دسته خریداران عمده زرشک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. بنکداران
  2. صادرکنندگان
  3. واسطه های صادراتی (کسانی که برای صادرکنندگان ایرانی و خارجی زرشک تهیه می کنند )

قیمت فروش عمده زرشک از قیمت فروش جزیی زرشک  همان گونه که انتظار داریم  بسیار ارزان تر است.

قیمت زرشک سال ۹۷

قیمت زرشک تازه ۹۷ به صورت بسیار ارامی شروع شد و تقریبا با قیمت زرشک تازه سال ۹۷ عرضه می شد. اتفاقی که به مرور  افتاد این بود که یک روند افزایشی ممتد (در عرض چندین ماه) برای بازار زرشک رخ داد. مخصوصا بازار زرشک خشک بسایر دچار تحول و مساله شد.

قیمت زرشک پفکی و زرشک دانه اناری تا ۳ برابر نیز افزایش قیمت داشت. قیمت زرشک ۹۷ بجز برای مدت های محدود آن هم در ماه دی و بهمن در بقیه زمان ها رو به رشد بود است. قیمت زرشک ۹۸ نیز در شروع سال با همین روند ادامه دارد. بسیاری از تجار این بازار البته بسیار ترسان از شکستن قیمت ها به یکباره هستند. کمبود زرشک در بازار عمده فروشی بسیار احساس می شود.

قیمت زرشک ۹۸

قیمت زرشک در بازار تهران

خرید عمده زرشک پفکی در بازار تهران به صورت سنتی و مرسوم در بازار های مولوی، انبار نفت تهران و بازار بزرگ انجام می پذیرد.  برای خرید عمده زرشک با مجموعه زرشک آبرام  در تماس باشید. ما به صورت سنتی در بازار های قاین و بیرجند فعالیت داریم و به صورت مدرن تر در بازارهای تهران فعالیت داریم. بازار عمده فروشی شهری مانند مشهد نیز مصلی است. به خاطر نزدیکی به خراسان جنوبی بسیاری از کشاورزان خود زرشک تولیدی باغات خود را به این مرکز خرید و فروش زرشک ارایه می دهند با این حال قیمت فروش عمده زرشک در مشهد به هیچ عنوان ارزان تر از تهران نیست.

قیمت فروش عمده زرشک پفکی و دانه اناری

چنانچه  پرسشی در زمینه  مشخصات و نحوه تشخیص زرشک مرغوب، خرید زرشک  و قیمت انواع زرشک در ذهنتان ایجاد شده است که پاسخ آن را نیافته اید، با مشاوران مرکز فروش انواع زرشک – زرشک آبرام  ارتباط بگیرید. لاین های ارتباطی ما در زیر همین پست نیز درج شده است.  قیمت فروش عمده زرشک پفکی و دانه اناری همواره به روز می شود.

قیمت فروش عمده زرشک

صادارات زرشک پفکی

 در صورتیکه بتوانیم با انجام تدابیری هوشمندانه راهی برای شناسایی بیشتر زرشک، ورود آن به بازار جهانی و صادرات زرشک پفکی و دانه اناری پیدا کنیم، گام بسیار مهمی در ارتقای هر چه بیشتر وضعیت اقتصادی و بهبود سطح زندگی تولیدکنندگان و کشاورزان منطقه خراسان جنوبی برداشته ایم. زیرا بیشتر درآمد ساکنان این منطقه به طور مستقیم و غیر مستقیم متاثر از فروش محصولاتی نظیر زرشک، زعفران، پسته و عناب است.

قیمت زرشک پفکی صادراتی

از آنجا که همچنان ایران بزرگترین تولید کننده زرشک دنیاست، دستیابی به این هدف خیلی سخت و دور از ذهن نیست. البته به شرطی که بتوانیم تولید انحصاری این محصول را کماکان برای کشورمان حفظ کنیم. قیمت فروش عمده زرشک صادراتی از همه انواع دیگر زرشک خشک گرانتر است. 

زهرا شادمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید