فروشگاه زرشک آبرام

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت زرشک اعلا قائنات در مرکز پخش آبرام

آنچه در این مقاله میخوانید .....

قیمت زرشکزرشک قائناتقیمت زرشک قائناتقیمت زرشک اعلا قائنات در بازار صادراتیقیمت زرشک خشکخرید اینترنتی زرشکقیمت خرید زرشک پفکی در تابستان ۹۸ قیمت روز زرشک پفکیقیمت زرشک پفکی اعلاقیمت زرشک بسته بندی شدهقیمت زرشک در بازار مشهدعرضه انواع زرشک در مرکز پخش زرشک ابرام
قیمت زرشک اعلا قائنات

به طور عمده زرشک قرمز  به نام دو شهر خراسان جنوبی (South Khorasan) یعنی بیرجند  (Birjand) و قاینات (Qaenat) شناخته می شود. در اینجا قیمت زرشک اعلا قائنات را در فروردین ۹۸ بررسی می کنیم.

در مورد مشخصات زرشک اعلا بیشتر بدانید. 

از گذشته از آب به عنوان عامل توسعه در جهان یاد می شود. اقليم خراسان جنوبي گرم و خشك است و یک منطقه بسیار کم آب می باشد. خاك هاي اين منظقه شور و ميزان ريزش باران بسيار پايين است.  به خاطر خاص بودن شرايط اقليمي اين منطقه طبيعتا شرايط كشاورزي ان نير خاص و منحصر بفرد است.

محصولات كشاورزي خراسان جنوبي شامل زعفران (Saffron)، عناب (Jujube)، پسته (Pistachio) و زرشك (Barberry) به صورت طبيعي سازگار به طبيعت اين ناحيه از آب و هواي ايران هستند. جالب اينكه زرشك و زعفران  در فصل پاييز برداشت مي شوند. نبايد در معرض بارندگي و نم باران قرار گيرند. شرايطي كه در خراسان جنوبي مهيا است. آفتاب فراوان بخصوص در فصل پاييز در خراسان جنوبي برای خشك كردن و چيدن زرشك و زعفران ضروری و حیاتی و یک نعمت است.

قیمت زرشک قاین

مباحث این مقاله عبارتند از:

 1. قیمت زرشک
 2. زرشک قائنات
 3. قیمت زرشک قائنات
 4. قیمت زرشک اعلا قائنات در بازار صادراتی
 5. قیمت زرشک خشک
 6. خرید اینترنتی زرشک
 7. قیمت خرید زرشک پفکی در تابستان ۹۸
 8. قیمت روز زرشک پفکی
 9. قیمت زرشک پفکی اعلا
 10. قیمت زرشک بسته بندی شده
 11. قیمت زرشک در بازار مشهد
 12. عرضه انواع زرشک در مرکز پخش زرشک ابرام

قیمت زرشک

در ابتدا ی این مقاله به بحث قیمت زرشک  می پردازیم .  اما پیشتر موضوعات دیگری را نیز مورد توجه قرارمی دهیم. در مورد میوه زرشک، خشکبار و همچنین مصرف زرشک خواهیم نوشت.

زرشک انقدر با غذاهای ایرانی عجین شده است و جایگاه خود را پیدا کرده که شاید اگر از ایرانی ها بپرسیم زرشک چیست سوالی نامربوط به نظر برسد اما شاید بد نباشد بدانید که بسیاری از مردمان این کره خاکی اسمی نیز از زرشک نشنیده اند.

قیمت زرشک قاین

بجز ایران، برخی از روستاهای هند نیز زرشک وحشی را میچندد و اسفتاده کی کنند. با بهترین اطلاعات نویسنده به نظر می رسد ایران از جمله نادر کشور هایی که باغات زرشک دارد و کشاوران آن را به صورت حرفه ای کشت می کنند. در ایران دو گونه زرشک قرمز بی دانه و زرشک سیاه هسته دار کشت می شود.

البته انواع خودرو و وحشی نیز دارد که در جنگل های شمال و  رشته کوههای البرز  و کرمانشاه رشد می کنند و توسط محلی ها جمع آوری می شوند.محلی ها گاهی به بازار می فروشند و گاهی از آنها مربای زرشک و آب زرشک تهیه می کنند و یا در پخت غذاها از آن ها استفاده می گردد. نوع زرشک سیاه بی دانه خودرو است.

قیمت زرشک سیاه

انواع زرشک گونه های مختلفی دارد و تا ۱۷۵ گونه نیز شناسایی شده است. مشخصات انواع زرشک به صورت زیر است:

 • زرشک میوه های سفید، زرد، سیاه، آبی و قرمز رنگ دارد
 • برخی گونه های زرشک ترش تر از بقیه هستند. برای مثال گونه زرشک سیاه آبگیری ایران ترش تر از زرشک قرمز خراسان جنوبی است.
 • برخی گونه ها بی دانه هستند و برجی هسته دار (دانه دار) – قیمت زرشک سیاه بی هسته در ایران بسیار گران است.
 • برخی از گونه ها صرفا برای تزیین باغچه ها و پارک ها و حصار خانه ها  از آن ها استفاده می شود.

آیا زرشک میوه است؟

برای عده ای سوال پیش می آید که آیا زرشک میوه است؟ هر چند شاید کاربرد زرشک به صورت خام خواری و آنچه که معمولا به عنوان میوه می شناسیم نباشد،  اما در دسته بندی ها زرشک به عنوان میوه زرشک  (Barberry Fruit) شناخته می شود.  تا قبل از اینکه طعم لیمو ترش  (Lemmon) شناخته شود از زرشک به خاطر طعم ترشش  به عنوان طعم دهنده استفاده می شده است.

قیمت انواع زرشک

از برگ برخی گونه های زرشک نیز به عنوان دمنوش یا سبزی استفاده می شود.  از میان گونه ها، زرشک داروینی  (Darwin) به اندازه کافی شیرین است که بتوان آن را به عنوان میوه  استفاده نمود. زرشک قرمز ایرانی غالبا به عنوان میوه خشک و به عنوان طعم دهنده و تزیین کننده برنج استفاده می شود.

زرشک معمولی  (Common barberry) بومی آسیا و اروپا است و به قاره امریکا بعدا معرفی شده است.

زرشک از دسته خشکبار

زرشک تازه  همن گونه که در بالا هم اشاره کردیم، در واقع میوه هست اما مصرف آن به شکل میوه تازه به ندرت استفاده می گردد در واقع فراورده های زرشک همچون زرشک خشک (Dried Barberry)،  مربای زرشک (Barberry Jam)، آب میوه زرشک(Barberry Juice)، کنسانتره زرشک (Barberrry concentrate)، لواشک زرشک و بسیاری دیگر از فراورده های زرشک از خود میوه زرشک معروفتر هستند و کاربرد بیشتر دارند.

خرید مربای زرشک

زرشک خشک از دسته میو ه های خشک شده و در گروه بزرگتر خشکبار می گنجد. از مزیت های فراوان خشک کردن میوه ها و زرشک می توان به حمل و بسته بندی آسان و همچنین نگهداری طولانی مدت آن آشاره کرد. چنانچه زرشک خشک در فریزر یا یخچال نگه داشته شود، حتی به مدت دو سال نیز قابل استفاده و نگهداری است. هرچند بهترین زمان برای نگهداری زرشک، یک سال است. زرشک نباہد در محیط گرم و رطوبت دار ذخیره شود. چراکه رنگ و کیفیت ان پایین می آید.

زعفران و زرشک بومی ایران بوده و تجارت آن در گذشته نه چندان دور متعلق به ایران بوده است. هرچند انحصار زعفران متاسفانه دیگر در دست ایران نیست و حتی کشور افغانستان که پیاز زعفران ایران به انجا منقل شد، اکنون در تجارت زعفران نام و نشانی دارند و حتی سعی بر ثبت آن به نام خود را می کنند. خوشبختانه در مورد زرشک همچنان ایران تولید کنند اصلی آن است و امیدواریم با تدابیری که سنجیده خواهد شد، هیچگاه این انحصار از ایران گرفته نشود. اما زِرشک در دنیا کالای شناخته شده ای نیست و این تلاش صادر کنندگان رامی طلبد که پا در این عرصه بگذارند و زِرشک و فراورده های ان را به دنیا معرفی کنند.

زرشک تازه به دو صورت پفکی و دانه اناری خشک می شود. قیمت و کیفیت زرشک پفکی بالاتر از قیمت و کیفیت زرشک دانه اناری است. در بازار تجاری از آبان ماه تا اخر اسفند ماه دانه اناری بیشتر در بازار موجود است و از فروردین ماه تا فصل برداشت زرشک که مهر و آبان و آدر می باشد، زرشک پفکی بیشتر وجود دارد. زرشک صادراتی معمولا از میان زرشک پفکی انجام می پذیرد. خرید عمده زرشک با قیمت مناسب از مجموعه زرشک آبرام امکان پذیر است. با ما تماس بگیرید!

قیمت زرشک پفکی

پیشتر در مورد انواع زرشک سیاه دانه دار و زرشک سیاه بی دانه و قیمت زرشک سیاه  و همچنین قیمت زرشک قرمز بسیار صحبت کردیم. اما قیمت زرشک به چه عواملی بستگی دارد؟ یا به عبارت دیگر چه فارکتور هایی تعیین کننده قیمت زرشک می باشند‌؟ این عوامل به دو دسته اسلی تقسیم می گردند. دسته اول مربوط به کالای زِرشک و زمان و مکان خرید ان است و دسته دوم به عوامل کلی و اقتصادی کشور بر می گردد.  از عوامل مهم دسته دوم می توان به جو روانی کشور اشاره کرد. اما عوامل مهمتر در تعیین قیمت زرشک عبارتند از:

 1. زمان خرید زرشک – برای مثال هر سالی نزدیک به شب عید قیمت زرشک افزایش چشمگیر می یابد.
 2. نوع زرشک – زرشک پفکی یا زرشک دانه اناری (سایر انواع زرشک از جمله زرشک سیاه هسته دار و بی هسته فعلا مورد نظر ما نیست)
 3. محل خرید زرشک – ایا در خراسان جنوبی زرشک خریداری می شود و یا در تبریز و اصفهان و شیراز
 4. میزان خرید زرشک – ایا خرید کلی و عمده داریم یا خرید خانگی و جزیی
 5. ایا زرشک را به صورت فله می خریم یا به صورت پک شده و بسته بندی
 6. زرشک تازه یا زرشک خشک
 7. میزان زرشک در بازار – اگر بازار با کمبود زرشک مواجه شود مانند هر کالای دیگری قیمت آن افزایش می یابد و بر عکس (رابطه عرضه و تقاضآ)

بنابراین همه عوامل بالا در تعیین قیمت زرشک از اهمیت بالایی برخوردارند.

زرشک قائنات

همان طور که در بالا نوشتیم شهر قائنات یا همان قاینات از مناطق کشاورزی تولید زرشک قرمز بی دانه است. این شهر از جمله شهر های خراسان جنوبی در شرق کشور است که در تولید زرشک خشک  نقش پررنگی را ایفا می کند. این شهر در گذشته پایتخت ایالت قستان بود. خواف، گناباد، سرایان، و زیرکوه از همسایگان این شهر می باشند. زیرکوه نیز از شهر های  مهم در تولید زرشک است. از انجاییکه  یکی از قطب های زرشک شهرستان قائنات است،  قیمت زرشک اعلا قائنات در این منطقه تعیین می شود والبته سایر انواع زرشک.

قیمت زرشک قائنات

به  نظر می رسد با خوابیدن التهاب شب عید سال ۹۸ قیمت زرشک نیز کمی متعادل تر شده است. البته نشانی از پایین آمدن قیمت مشاهده نمی شود.

همان گونه که در بالا نیز اشاره شد، قیمت زرشک دانه اناری قائنات  و قیمت زرشک پفکی که شامل  قیمت زرشک اعلا قائنات نیز می شود  به خاطر کیفیت، متفاوت است. در  جدول زیر قیمت انواع زرشک با تحویل رایگان تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و  مشهد را مشاهده می فرمایید. یکی از مزیت های مرکز پخش زرشک آبرام تحویل در شهر تهران با  خرید عمده زرشک می باشد.

قیمت زرشک اعلا قائنات در بازار صادراتی

اگر چنانچه بخواهید زرشکی سوپر لوکس و بدون  عیب و نقص برای بازار صادارتی خاص داشته باشید، طوریکه دانه ها یکدست و بهترین باشند، باید یک سورتینگ و چک نهایی علاوه بر آن چه که به صورت استاندارد و معمول روی زرشک خشک اعمال می شود، انجام پذیرد.  این قسمت توسط نیروهای انسانی انجام می پذیرد و دیگر ماشین و دستگاه ها جوبگو نیستند. از این رو به قیمت زرشک اعلا قائنات از نوع پفکی گاهی یک تا دو هزار تومان اضافه  می شود.

قیمت زرشک اعلا قائنات

قیمت زرشک خشک

آن چیزی که در بازار به عنوان زرشک می شناسیم در واقع میوه خشک شده زرشک قرمز است. زرشک خشک شذه مصارف گوناگونی دارد که از آن ها می توان به مصرف در صنعت دارویی و غذایی و همچنین در صنعت بهداشتی و ارایشی را ذکر نمود.  به زرشک خشک، زرشک پلویی نیز گفته می شود. نقش زِرشک پلویی در استفاده خانواده ها در پخت غذا و نقش پر رنگی که زرشک در مجالس و در تزیین غذاها دارد را ابدا نمی توان ندید گرفت.  از آن جاییکه هر دو مدل زرشک پفکی و زرشک دانه اناری به عنوان زرشک خشک پلویی شناخته می شوند، از این رو قیمت زرشک خشک پلویی شامل قیمت زرشک دانه اناری و قیمت زرشک پفکی می شود. زرشک پلویی در بازار به نام زرشک خشک، زرشک خشک پلویی، زرشک قرمز، زرشک معمولی نیز شناخته شده است.  زرشک خشک پلویی را به طور سنتی می توان از هر مغآزه بقالی، سوپر مارکت ها، عطاری ها، خشکبار فروشی ها  و بازارهای سنتی فروش خشکبار و ادویه همچون بازار سنتی تجریش، بازار های مولوی و بازار بزرگ خریداری نمود. از بقالی ها و سوپر مارکت ها بیشتر  خرید زرشک بسته بندی شده و از بازار و خشکبار فروشی ها بیشتر  میتوان خرید زرشک فله ای داشت.  مانند هر کالای دیگری قیمت زرشک بسته بندی شده تا ۴-۵ برابر قیمت زرشک فله ای است. از این رو برای خرید های زیاد همچون برای خرید رستوران ها بهتر است زرشک را به صورت کارتنی و فله خریداری کرد. اما برای مصرف خانگی همان زرشک بسته بندی شده نیز کفایت می کند. چراکه هزینه رفتن به بازار ها و زمان و انرژی که باید بگذاریم به تفاوت قیمت آن نمی اززد. زرشک بسته بندی شده موجود در بازار در حال حاضر کیفیت خیلی بالایی ندارند. معمولا از زرشک دانه اناری برای بسته بندی استفاده می گردد.

خرید اینترنتی زرشک

با توجه به گسترش و نفوذ اینترنت و شبکه های اجتماعی و امکان آسان تر شدن خرید انلاین و همچنین دور شدن از جامعه شلوغ و پر هیاهو، در کنار سایر کالا ها خرید اینترنتی زرشک نیز رو به افزایش است. خرید اینترنتی کالا تقریبا برای همه چیز صورت می گیرد. فروشگاه های اینترنتی یا سایت های مجازی و سوپر مارکت های انلاین به سرعت در حال رشد هستند. برای مثال به موارد زیر توجه کنید:

 • فروشگاه اینترنتی مواد غذایی
 • پایگاه فروش اینترنتی لوازم خانگی بازار بزرگ ایران تهران
 • فروشگاه اینترنتی مواد غذایی تهران
 • فروشگاه اینترنتی ساعت
 • فروشگاه انلاین خرید اینترنتی زعفران

و بسیاری دیگر. امروزه حتی خاک را نیز می توان آنلاین خرید و فروش نمود. حتی شاهد حراج های اینترنتی هستیم. از جمله فروشگاه های معروف می توان به فروشگاهای اینترنتی زیر اشاره کرد:

 • فروشگاه اینترنتی زنبیل
 • فروشگاه اینترنتی دیجی کالا – در اہن فروشگاه تقریبا می توان همه چی یافت.
 • اسنپ مارکت- این سوپر مارکت انلاین توسط مجموعه تاکسی اینترنتی اسنپ با همکاری هایپر مارکت به وجود امده است.
 • فروشگاه اینترنتی مدیسه – مخصوص پوشاک و عطر مارک های خارجی و برند دنیا  است.
 • فروشگاه آنلاین خرید اینترنتی با تخفیف همچون نت برگ و تخفیفان. در این دو سایت  صاحبان کالا، خدمات، رستوران ها و غیره کوپن های تخفیفی ارایه می دهند.
 • سوپرمارکت آنلاین اُکالا – این فروشگاه انلاین مربوط به سوپر مارکت های زنجیره ای افق کوروش می باشد.
 • فروشگاه اینترنتی ایران کالا

خرید انلاین زرشک شامل خرید زرشک بسته بندی شده و خرید عمده زرشک می شود. در خرید زرشک بسته بندی شده که معمولا در اوزان زیر نیم کیلو هستند، میتوان به فروشگاه های اینترنتی همچون دیجی کالا (Digikala)، رکولند، بیار(Ibiar) و بسیاری دیگر مراجعه نمود. معمولا این فروشگاه ها اگر خرید انلاین بالاتر از یک مقدار مشخص باشد، تحویل رایگان درب منزل نیز دارند.  نوع دیگر خرید اینترنتی زرشک به صورت عمده است. در این حالت چون مبادلات کالا و پول در حجم بالا صورت می گیرد، معمولا تاجر، صادر کننده و یا بنکدار به صورت انلاین با مجموعه فروش زرشک آشنا می شود اما به منظور مذاکرات بیشتر در باب قیمت زرشک، نحوه بارگیری، کیفیت و انتقال پوی و همچنین عقد قرار داد، به با یکدیگر ملاقات می کنند و بقیه مراحل معمولا در دفعات اول به صورت حضوری انجام می گردد. خرید اینترنتی زرشک مخصوصا برای خارجیان و صادر کنندگانی که در ایران نیستند بسیار راحت است و مشکلاتی مانند حضور شخصی در ایران و هزینه ها را از دوش آن ها بر می دارد.

قیمت خرید زرشک پفکی در تابستان ۹۸

قیمت انواع زرشک از جمله قیمت خرید زرشک پفکی در سه ماهه اول سال ۹۸ و همچنین سر سالی که گذشت یعنی سال ۹۷ پر از  آشوب و نوسان بود. بالا رفتن های پی در پی قیمت زرشک از اوایل فصل برداشت زرشک تا اخر اسفند ماه ۹۷ باعث نابسامانی در این بازار شد. رشد قیمت زرشک در مقاطعی تا حدی بود که قیمت خرید عمده زرشک در خراسان جنوبی به قیمت خرید جزیی زرشک در بازار هایی مانند تجریش رسید. دلیل این امر این بود که مثال مغازه داران تجریش در هفته یا ۲ هفته پیش از آن خرید زرشک را انجام داده بودند. معمولا یک افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان بین بازار عمده فروشی  و بازار خرده فروشی وجود دارد. در این مدت به ناگهان قیمت زرشک عمده در حد ۱۰ هزار تومان بالا کشیده می شود. اکنون قیمت بازار عمده و قیمت بازار خرده فروشی به هم نزدیک میشد. از همین مثال ساده می توان به نابسامانی که این افزایش قیمت در بازار ایجاد کرد پی برد.

روالی که در بازار زرشک شروع شد به سال ۹۸ نیز کشیده شد. به طوریکه از اول فروردین تا اخر اردیبهشت ماه قیمت زرشک به اندازه ۳۰ ٪ افزایش پیدا کرد. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم  از  اوایل فصل برداشت  تا اخر اردیبهشت ما قیمت خرید زرشک پفکی و دانه اناری ۳۰۰ درصد افزایش قیمت پیدا نمود.

قیمت روز زرشک پفکی

جالب است بدانید که همانند سایر اقلام با ارزش چون ارز و طلا شما نیازمند این هستید که قیمت روز زرشک پفکی و دانه اناری را بپرسید.چراکه بهم ریختگی در سایر جنبه های اقتصاد چون قیمت ارز و قیمت خودرو به قیمت زرشک نیز رسیده است.  در سه ماه اول سال ۹۸ در حدود ۵۰ درصد به قیمت زرشک پفکی و قیمت زرشک دانه اناری اضافه گشته است.  قیمت زرشک پفکی اعلا مخصوص صادرات نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

قیمت روز زرشک پفکی

قیمت زرشک پفکی اعلا

عوامل مهم در حفظ کیفیت زرشک و در نتیجه تولید زرشک مرغوب به شرح زیر هستند: 

 • وجود آب در میوه های آبدار روند تخریب و فساد میوه را افزایش میدهد. برای توقف یا حداقل کاهش این روند در این قبیل میوه ها نظیر زرشک، باید به روشهای مناسبی آب موجود در میوه زرشک را تا حد مطلوب کاهش داد.
 • زرشک میوه لطیفی است و پوشش خارجی دانه های آن بسیار آسیب پذیر است. اگر در هنگام برداشت زرشک دقت لازم صورت نگیرد، دانه های آن له شده و کیفیت آن پایین می آید.
 • در مرحله انتقال زرشک تازه به محل خشک کردن باید از ظرفهای غیر فلزی اما محکم مانند سبدها یا جعبه های چوبی و پلاستیکی و یا کارتنهای محکم و بادوام برای جلوگیری از صدمه دیدن میوه زرشک استفاده شود.
 • در پروسه تولید زرشک، پس از برداشت زرشک تازه و انتقال آن به کارگاهها، برای حفظ رنگ قرمز و درخشان آن و جلوگیری از سیاه شدنش باید عملیات آنزیم زدایی ( بلانچینگ) صورت پذیرد. این مرحله برای حفظ کیفیت ظاهری زرشک الزامی است.
 • در روشهای مدرن خشک کردن زرشک از دستگاههای خشک کننده میوه که با سیستم حرارتی کار میکنند، استفاده میشود. حرارت تنظیم شده برای این دستگاهها هر قدر پایینتر باشد کیفیت زرشک خشک شده مطلوبتر است.

قیمت زرشک پفکی درجه یک یا همان قیمت زرشک پفکی اعلا به عوامل متعددی چون درشتی و ریزی دانه های زرشک، رنگ و طعم زرشک و تازگی آن، همچنین تازگی و میزان رطوبت آن  بستگی دارد.

خرید زرشک خشک - زرشک پفکی

قیمت زرشک بسته بندی شده

برای ثابت ماندن کیفیت مطلوب زرشک خشک، استفاده از بسته بندی مناسب میتواند بسیار با اهمیت باشد. در بسته بندیهای زرشک نباید از پلاستیک یا تلقهای شفاف استفاده کرد. عبور نور از این مواد باعث تغییر رنگ و کاهش کیفیت زرشک میشود. ضمن اینکه مرحله بسته بندی باید گاز اکسیژن حذف گردد. به همین دلیل این مرحله در خلاء و به همراه گازهای بی اثر انجام گیرد.

زرشک بسته بندی شده موجود در مرکز خرید و فروش زرشک آبرام در اوزان ۸-۱۲  کیلوگرمی است. این بسته بندیها بیشتر جهت استفاده رستورانداران، بنکداران و کارخانه ها و کارگاههای بسته بندی فروشگاهی و سوپرمارکتی است. در آینده ای نزدیک زرشک بسته بندی شده در وزنهای پایینتر جهت مصرف کنندگان خانگی زرشک در فروشگاههای مواد غذایی عرضه خواهد شد. 

در صورتیکه در زمینه بسته بندی محصولات غذایی مشغول به فعالیت هستید، مرکز خرید و فروش زرشک آبرام میتواند تامین کننده زرشک فله ای مورد نیاز شما با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب باشد.

خرید زرشک پفکی بسته بندی شده

قیمت زرشک در بازار مشهد

بیرجند و قاینات دو شهر اصلی مولد زرشک اما مشهد از مراکز اصلی فروش زرشک در ایران است. گاهی قیمت زرشک کل ایران با اینکه مشهد تولید کننده زرشک نیست سر مشهد تعیین می شود. تجار بسیار قوی در ای شهر مشغول به فعالیت هستند. قیمت زرشک در بازار تهران نیز بستگی به محل خرید آن دارد. برای مثال انبار نفت نزدیک میدان رازی از مراکز عمده فروشی زرشک است و قیمت آن نزدیک به قیمت بنکداری های بیرجند و قاینات است. در حالیکه بازار مولوی بازار نسبتا خرده فروشی است. قیمت زرشک در بازار مشهد یکی از پایین ترین قیمت ها را دارد. چراکه یکی از بورس  های اصلی خرید و فروش زرشک در کل ایران و جهان این بازار است. دلیل این امر تاریخچه و نزدیکی بازار مشهد به خراسان جنوبی است. در کمتر از یک دهه پیش، خراسان یک استان متحد به مرکزیت  مشهد بود. از این رو مردمان خراسان جنوبی برای کارهای اداری ناچار به سفر به مشهد بودند.  از این رو مشهد مرکزیت اداری و تجاری برای کل خراسان داشت.  بازار مصلی مشهد از جمله این بازار های عمده فروشی در زمینه زرشک است. خود مشهد نیز به خاطر سفر میلیون ها زایر و مسافر داخلی و خارجی یکی از قطب های مصرف زرشک بسته بندی شده است. چراکه زعفران و زرشک مشهد به عنوان سوغات خریداری  می گردد.

قیمت زرشک در بازار مشهد

عرضه انواع زرشک در مرکز پخش زرشک ابرام

کشت و صنعت آبرام از مراکز فروش عمده زرشک در کل ایران و همچنین به عنوان تامین کننده و صادرکننده زرشک صادراتی شناخته شده است. قیمت مناسب در کنار انواع  زرشک با کیفیت های مختلف از مزایای این مجموعه است.  به طوریکه ما جوبگوی گستره وسیعی از مشتریان هستیم. برای اطلاع از اخرین وضعیت قیمت انواع زرشک شامل قیمت زرشک درجه یک از طروق ذکر شده در این وب سایت در ارتباط باشید.، مرکز زرشک آبرام گستره متنوعی از محصول زرشک را عرضه می کند.  از جمله چنانچه برای صادرات نیاز به دانستن قیمت زرشک اعلا قائنات و بیرجند را دارید، با ما تماس بگیرید. همکاران ما در کشت و صنعت آبرام به شما کمک می کنند تا زرشک متناسب با نیاز خود تا خریداری کنید. 

مرکز پخش زرشک

زهرا شادمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید