فروش زرشک
پنج شنبه , ۲۳ آبان۱۳۹۸
خانه / زرشک پفکی / قیمت امروز زرشک – ۳۰ مهر ماه – ۲۲ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۳۰ مهر ماه – ۲۲ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۳۰ مهر ماه – ۲۲ اکتبر

قیمت بروز شده همه انواع زرشک تجاری در ایران را در این سایت ببینید!

نوع زرشک قیمت امروز انواع زرشک 
قیمت امروز زرشک پفکی ۷۴ هزار تومان
قیمت امروز زرشک پفکی درجه یک صادراتی ۷۸ هزار تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۷ ۵۰ هزار تومان
قیمت امروز زرشک سیاه خشک ۳۵ هزار تومان
قیمت امروز زرشک تازه دان شده ۲۳ هزار تومان
قیمت امروز زرشک تازه با شاخه ۱۴ هزار تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۸ ۴۰-۵۵ هزار تومان

ماندگاری زرشک
برای بالا بردن ماندگاری زرشک و مصونیت از آسیب‌های احتمالی که در رهگذر زمان ممکن است باعث نابودی این محصول ارزشمند بشود باید زرشک تازه را در مراحلی چند خشک نمود. خشک کردن زرشک علاوه بر افزایش طول عمر زرشک در حفظ و سلامت و بهداشت این ماده غذایی نیز اثر مستقیم دارد. میوه تازه می‌تواند مأمنی برای رشد و زندگی انواع میکروب‌ها و ویروس‌ها باشد و انواع فعل و انفعالات شیمیایی مخرب را پذیرا باشد. برای خشک کردن زرشک از راه‌های متفاوتی استفاده می‌کنند که بعضی سنتی و بعضی مدرن و بر پایه تکنولوژی‌های امروزی می‌باشند. نحوه خشک کردن زرشک نیز بر قیمت محصول نهایی تأثیر می‌گذارد و می‌تواند یکی از گزینه‌هایی باشد که در تشخیص زرشک اعلا از زرشک معمولی مورد توجه قرار بگیرد. درباره‌ی راه‌های خشک کردن زرشک و تأثیر آن بر قیمت زرشک در مقالات گوناگون صحبت شده است. راه‌های مدرن به دلیل صرف زمان کمتر و عدم استفاده از نیروی انسانی زیاد تأثیر اندکی بر افزایش قیمت زرشک دارند. اما شیوه‌های قدیمی چون نیروی انسانی و حساسیت ویژه‌ای می‌طلبند و زمان زیادی حدود ۳ ماه وقت می‌گیرند بر قیمت زرشک تأثیربه سزایی دارند و زرشک پفکی که در صادرات زرشک اولویت‌ها را تعیین می‌کند به دلیل همین مسیر پردردسر در خشک کردن، قیمت بالایی دارد.

قیمت امروز زرشک

در این وب سایت همچنین در مورد مبحث هایی مانند قیمت روز زرشک صادراتی،  قیمت روز زرشک کرمانشاهی، قیمت زرشک در بازار مشهد و تبریز، قیمت روز زرشک پلویی، قیمت زرشک ۹۸، قیمت روز زرشک پفکی، قیمت زرشک درجه یک،  زرشک پفکی چیست؟  و تفاوت زرشک پفکی و زرشک دانه اناری، قیمت زرشک سال ۹۸ می توانید اطلاعات جامع بدست آورید!

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز زرشک – ۲۹ مهر ماه – ۲۱ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۲۹ مهر ماه – ۲۱ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۲۹ مهر ماه – ۲۱ اکتبر نوع تجاری زرشک قیمت امروز …

کانال تلگرام