فروش زرشک
پنج شنبه , ۲۳ آبان۱۳۹۸
خانه / زرشک پفکی / قیمت امروز زرشک – ۷ آبان ماه – ۲۹ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۷ آبان ماه – ۲۹ اکتبر

قیمت روز زرشک  – ۷ آبان ماه ۱۳۹۸  –  ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹  –  October 29

 نوع زرشک قیمت روز زرشک 
قیمت روز زرشک پفکی ۷۳۵۰۰
قیمت روز زرشک پفکی درجه یک صادراتی ۷۷۰۰۰
قیمت روز زرشک دانه اناری ۹۸ ۵۰۰۰۰-۶۰۰۰۰
قیمت روز زرشک سیاه خشک ۳۵۰۰۰
قیمت روز زرشک تازه دان شده ۲۴۰۰۰
قیمت روز زرشک تازه با شاخه ۱۴۰۰۰
 قیمت روز زرشک دانه اناری ۹۷ ۵۵۰۰۰
قیمت روز زرشک سیاه تازه ناموجود

قیمت امروز زرشک – ۱ آبان ماه – ۲۳ اکتبر

زرشک در بازار مشهد

مسافرانی که به مشهد می‌آیند و در برگشت برای خانواده خود ارمغان می‌برند معمولاً زرشک و زعفران را در راس انتخاب‌های خود قرار می‌دهند. البته نبات، سجاده، انگشتر و صنایع دستی نیز در کنار زرشک و زعفران از گزینه‌هایی هستند که مسافران به آنها توجه دارند. زرشک و زعفران بسته بندی شده در بازار رضا، مغازه برادران حسینی و مجتمع الماس شرق در مارک‌های ادمان، سحرخیز و زعفرانیه عرضه می‌شوند. علاوه بر خرید جزئی، مشهد در خرید کلی زرشک نیز مرکزیت دارد. صادرکنندگان و تجار برای خرید کلی زرشک پفکی به بازارهای مشهد مراجعه می‌کنند و گونه‌های متفاوت زرشک در این بازار در سطح وسیع در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. بازار مصلی در مشهد سبک و کیفیتی همتراز با بازار مولوی تهران دارد. به دلیل مجاورت مشهد با دو شهر محل تولید زرشک یعنی قائن و بیرجند، قیمت زرشک را در مشهد می‌توان معادل با قیمت آن در بیرجند و قائن مشاهده کرد. قیمت زرشک در مشهد به دلیل مرکزیت استانی و نزدیکی به محل تولید زرشک گاهی به عنوان معیار قیمت زرشک در سطح کشور در نظر گرفته می‌شود.

 قیمت زرشک ۹۷ از زمان برداشت آن تا انتهای سال به طور صعودی زیاد شد.  در ابتدای سال جدیدقیمت زرشک به حد ۵۰ تومان رسید و مدتی ثبات خود را حفظ  کرد ولی دوباره با تغییر و تحولات بازار و عوامل حاشیه‌ای به نشیب و فراز معمول خود برگشت. ولی زرشک سیاه ۹۷ که در آبگیری استفاده می‌شود در سالی که گذشت قیمت نسبتا ثابتی داشت.  زرشک سیاه کرمانشاه ۹۷ قیمت بالایی داشت ولی نوسان قیمتی در آن دیده نشد. 

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

فروش زرشک در تهران -۳۰ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک در تهران -۳۰ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک در تهران -۳۰ مهر ماه ۹۸ – در اینجا علاوه بر قیمت فروش …

کانال تلگرام