فروشگاه زرشک آبرام

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش زرشک در تهران -۲۸ مهر ماه ۹۸

آنچه در این مقاله میخوانید .....

خرید زرشک پفکی در شهر تهران
فروش زرشک در تهران -۲۸ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک  در تهران -۲۸ مهر ماه ۹۸

در ایران زرشک محصولی است شناخته شده و پرمصرف. بر سر سفره‌های ایرانی به خصوص در مجالس و مهمانی‌ها معمولا غذای معروف ایرانی یعنی زرشک پلو دیده می‌شود که جلوه و طعم ویژه‌ای دارد. ممکن است برای خیلی از مصرف کنندگان و یا کسانی که در کار خرید و فروش محصولات غذایی هستند و از آینده نگری خاصی در امور بازار برخوردارند و می‌خواهند طبق پیشبینی‌های لازم اقدامات کاری خود را برنامه‌ریزی کنند، این سؤال مطرح شود که زرشک در چه گونه هایی وجود دارد و از نظر کیفی به چه دسته‌هایی تقسیم می‌شود و مرغوب‌ترین نوع زرشک چیست و چطور می‌توان خرید عمده زرشک اعلا را با صرف هزینه کمینه انجام داد؟ ما در این یادداشت به این مقوله‌ها می‌پردازیم و سعی می‌کنیم بهترین شیوه‌ها را برای عملی کردن این ذهنیات در اختیار شما قرار دهیم. قیمت زرشک نیز چه به صورت فله‌ای و چه به صورت بسته‌بندی شده در انواع مباحث مربوط محوریت دارد. چرا که دغدغه اصلی در امر خرید و فروش زرشک چون هر کالای دیگری قیمت آن است. همان‌طور که می‌دانید عمده زرشک مصرفی داخل ایران و حتی جهان در خراسان جنوبی و در دو شهر قائن و بیرجند به عمل می آید و این استان به نوعی مرکز کشت و پرورش زرشک در دنیا می‌باشد. با وجود آنکه اکثر انواع درختچه های زرشک در دنیا وجه تزیینی دارند اما در ایران عمده مصرف زرشک در بخش غذایی و بر سر سفره‌های ایرانی می‌باشد. برای اطلاع از قیمت فروش زرشک پفکی با شماره زیر در تماس باشید!

قیمت فروش زرشک پفکی

زرشک خشک با توجه به روش‌های خشک کردن زرشک به سه نوع متفاوت تقسیم می‌شود: زرشک پفکی، زرشک دانه اناری و زرشک زیرتالاری (مخلوط زرشک پفکی و دانه اناری).
مطمئنا یکی از رویکردهای مهم برای حفظ مواد غذایی آبدار چون میوه‌ها و سبزی‌ها خشک کردن آن‌هاست. در روش‌های متفاوت خشک کردن با دو شیوه گرمادادن و جذب رطوبت سعی می‌کنند به محصولی ماندگار و سالم برسند. خشک کردن میوه‌ها و سبزی‌ها از روزگاران دور رسم بوده و در مصارف دارویی و غذایی نقش ویژه‌ای داشته است. به این ترتیب مردم می‌توانستند از بسیاری گیاهان که در فصول خاصی میوه می‌دادند در تمام مدت سال استفاده کنند. همچنین خشک کردن میوه‌ها مانع بروز انواع آلودگی و رشد میکروب‌ها در خلل و فرج میوه‌ی تازه می‌شود. علاوه بر اثرات زمانی و بهداشتی، خشک کردن میوه‌ها باعث کاهش وزن و حجم آن‌ها و سهولت در حمل و نقل و بسته‌بندی میوه‌ها می‌شود. هنوز شیوه‌های سنتی برای خشک کردن زرشک در ارجحیت هستند. و همین شیوه ها که حتی در روش سنتی نیز شاخه‌بندی می‌شوند در شکل‌گیری کیفیت زرشک و تعیین زرشک صادراتی حرف اول را می‌زنند. مثلا شیوه خاص خشک کردن زرشک در مدت زمانی بیشتر از دو ماه و در مکان سرپوشیده محصولی مرغوب و درجه یک ارائه می‌دهد که در واقع همان زرشک پفکی می‌باشد. زرشک پفکی عمده زرشک صادراتی را تشکیل می‌دهد. زرشک زیرتالاری نیز از ترکیب زرشک پفکی و زرشک دانه اناری به دست می‌آید و قیمت آن میانگین قیمت زرشک پفکی و زرشک دانه اناری می‌باشد.

خرید زرشک پفکی در شهر تهران

در بالا ذکر کردیم که شیوه‌های خشک کردن زرشک تازه در ایجاد انواع زرشک خشک نقش بنیادی دارد و دستاورد این شیوه‌ها سه نوع زرشک پفکی، زیرتالاری و دانه اناری می‌باشد. به علت زحمت و زمان زیادی که صرف خشک کردن زرشک در روشی خاص می‌شود و حساسیت بالای روند خشک کردن در این روش، زرشک پفکی مرغوبترین نوع زرشک می‌باشد. به همین دلیل زرشک پفکی گران‌تر از انواع دیگر زرشک است و قیمت بالای آن خرید و فروشش را به مسأله‌ای حساس بدل کرده است. کسانی که در پی خرید زرشک مرغوب هستند با این پرسش مواجه می‌شوند که آیا باید وجه بالایی بپردازند و حتما خرید زرشک پفکی را در اولویت قرار دهند یا مثلا می‌توانند با قیمت پایینتر به زرشک زیرتالاری که شامل دو نوع زرشک پفکی و زرشک دانه‌اناری می‌باشد قناعت کنند؟ زرشک پفکی چه به صورت فله‌ای و چه به صورت بسته بندی در بازارهای مشهد و بیرجند و قائن و بازارهای بزرگ تهران ارائه می‌شود. زرشک پفکی را می‌توان به طور مستقیم از کشاورزان یا بنکداری‌هایی که در همسایگی مزارع قرار دارند تهیه کرد و همچنین می‌توان با فاصله بیشتر آن را در مغازه‌ها و بازارهای عمده تهیه کرد. زرشک صادراتی اغلب از زرشک پفکی برگزیده می‌شود و مورد بازنگری مجدد قرار می‌گیرد که باز قیمت آن را افزایش می‌دهد. همان طور که معمول است قیمت عمده زرشک پفکی که به صورت فله‌ای ارائه می‌شود نسبت به زرشک عمده پفکی بسته بندی شده کمتر است و بنابراین برای خرید عمده زرشک بهتر است خرید فله‌ای زرشک مد نظر قرار گیرد. زرشک فله‌ای معمولا در کاورهای ده کیلویی ارائه می‌شوند. در کنار خرید مستقیم و غیرمستقیم زرشک در رابطه با مسافت تا محل تولید، خرید اینترنتی زرشک نیز امکان دیگری است که فراز و فرود روند خرید زرشک را تا اندازه زیادی از بین می‌برد و مسیر را آسان می‌سازد.برای خرید زرشک پفکی در شهر تهران با ما در ارتباط باشید!

فروش زرشک در تهران

 

زهرا شادمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید