فروشگاه زرشک آبرام

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸

آنچه در این مقاله میخوانید .....

فروش زرشکفروش زرشک سیاه در تهرانفروش اینترنتی زرشکقیمت زرشک در بازار
فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸ –  پیش از خواندن ادامه این مقاله به پادکست زیر در مورد نحوه تشخیص زرشک مرغوب گوش دهید!

فروش زرشک

فروش عمده زرشک معمولا در شهر بیرجند که یکی از مراکز تولید زرشک ایران می‌باشد انجام می شود. حتی در صورت خرید عمده زرشک به منظور صادر کردن آن می‌توان در همین شهر همه مراحل این روند را به انجام رساند. خرید زرشک پفکی به صورت عمده اگر در بیرجند صورت گیرد به مقدار زیادی در هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود. بیرجند و قائن دو شهر مهم در تولید عمده زرشک در داخل ایران هستند و طبعا قیمت خرید زرشک در این شهر می‌تواند نسبت به نقاط دیگر ایران کمتر باشد. می‌توان در بیرجند خریداری زرشک را انجام داد و آن را به شکل بسته بندی کلی و پلمپ شده و همراه با مدارک لازم برای خروج از ایران دریافت و صادر کرد. پس اگر می‌خواهید مقدار بسیار زیادی زرشک را برای صادرات انتخاب و خرید کنید و نگران مراحل بعدی آن تا خروج محصول از ایران هستید، شهر بیرجند گزینه ای عالی برای پیاده کردن این برنامه کلی می‌باشد.

فروش زرشک پفکی

فروش زرشک سیاه در تهران

زرشک  به دست آمده در خراسان جنوبی همان زرشک قرمز پلویی می‌باشد که بیشترین مصرف را در آشپزخانه‌های ایرانی‌ها به خود اختصاص می‌دهد. اما به غیر از این زرشک معروف، در بازار ایران زرشک دیگری نیز وجود دارد به نام زرشک سیاه یا زرشک کوهی. زرشک سیاه در دو نوع دانه‌دار یا بی‌دانه وجود دارد که البته نوع دانه‌دار آن مصرف غذایی بیشتری دارد و نکته مهم درمورد این نوع زرشک ثبات قیمت آن است که نقطه اتکای محکمی در خرید آن ایجاد می‌کند. در مقایسه با زرشک پفکی و زرشک دانه اناری که با قیمت‌های متفاوتی در طول سال عرضه می‌شوند قیمت زرشک کوهی معمولا در یک سطح قیمت معین باقی می‌ماند. به طور مثال در سال نود و هفت قیمت این نوع زرشک در بازه‌ی شصت تا شصت و پنج هزار تومان باقی ماند و حتی در اوایل سال نود و هشت نیز تغییری نکرد. کشت و صنعت آبرام به جز زرشک قرمز، بر فروش زرشک کوهی نیز متمرکز است.

فروش اینترنتی زرشک

امروزه فروش اینترنتی از گزینه های قابل دسترس و پرسرعتی است که برای مشتریان در تمام زمینه ها فراهم است. برای خیلی از مردم خرید اینترنتی جای خرید سنتی را گرفته است. چرا که می‌توانند در خانه بنشینند و با بالا و پایین کردن سایت‌ها امکانات بسیاری را که در زمینه خریدشان گسترده است سبک و سنگین کنند و از تمام زوایا آن‌ها را بررسی کنند و بدون صرف هزینه رفت و آمد و تحمل شلوغی بازار و حوصله تنگ مغازه‌داران، به بهترین گزینه مورد نظر دسترسی داشته باشند. فروش اینترنتی زرشک نیز می‌تواند بسیاری از مشکلات خرید سنتی را ازپیش روی مشتریان بردارد. فروشگاه‌های اینترنتی زیادی چون دیجی کالا، اکالا و شهروند و سوپرمارکت‌های آنلاین بیار و رکولند در زمینه فروش اینترنتی مواد غذایی چون زرشک فعال هستند. درمورد خرید عمده زرشک پفکی برای صادرات نیز صادرکنندگان می‌توانند با بررسی‌های دقیق در سایت‌ها به میزان قابل قبولی از پیش‌فرض‌ها برای بهترین خرید برسند و سپس برای عقد قرارداد و مبادله پول و محکم کاری، ملاقات حضوری داشته باشند. معمولا صادرکنندگان مراکز فروش اینترنتی مانند شرکت زرشک آبرام را سرچ می‌کنند و بعد از بررسی‌ همه ظرفیت‌های موجود و آشنایی کافی با خرید عمده زرشک، با دفتر مرکزی مجموعه آبرام در یوسف آباد تهران تماس حاصل کرده، به آنجا مراجعه می‌کنند.

قیمت زرشک پفکی

قیمت زرشک در بازار

کسانی که در حوزه خرید و فروش زرشک کار می‌کنند یا برای صادرات به خرید زرشک اقدام می‌کنند بسته به اینکه در کجای ایران ساکن باشند می‌توانند بهترین گزینه را درمورد خرید زرشک انتخاب کنند. مسافت میان محل سکونت و کار تا محل تولید و عرضه زرشک، قیمت زرشک ارائه شده و کیفیت محصول در این تصمیم گیری دخیل هستند. با توجه به اینکه بیشتر از نود درصد از زرشک مصرفی ایران و جهان در خراسان جنوبی برداشت می‌شود و همچنین به دلیل وسعت جغرافیایی کشور ایران و دور بودن مسافت شمال تا جنوب ایران، مسأله مسافت به فاکتوری مهم در خرید عمده زرشک تبدیل می‌شود. آیا بهتر است برای خرید زرشک به مرکز تولید آن یعنی شهرهای بیرجند و قائن برویم و زرشک را مستقیم از زارعان یا شرکت‌هایی که در زمینه خشک کردن زرشک فعال هستند تهیه کنیم یا اینکه بعد مسافت را خط بزنیم و از نزدیک‌ترین مراکز عرضه زرشک نیاز خود را برطرف کنیم؟ آیا به صرفه است که زحمت سفر و هزینه و زمان صرف شده در سفر را بر خود هموار کنیم و به خراسان جنوبی برویم یا بهتر است به مراکز عرضه زرشک در بازار تهران یا انبار نفت و بازار مولوی برویم و با قیمتی کمی بیشتر ولی راحتتر زرشک را تهیه کنیم؟ آیا در شهرهای دور از محل تولید زرشک وجهی که هزینه‌های انتقال و تکاپوی دلالان به محصول اولیه تحمیل می‌کنند، آن قدر زیاد است که ترجیح می‌دهیم زحمت سفر را تحمل کنیم و به خراسان جنوبی برویم؟ به هر حال باید بدانیم که بسیاری از این عوامل و واسطه ها موجب می‌شوند که قیمت خرید عمده زرشک در بازارهای تهران در برابر قیمت آن در شهر بیرجند و قائن حداقل ‌پانزده درصد بیشتر باشد. یکی از راه‌حل‌های مفید و مناسب که خیلی وقت‌ها مشکلات و نگرانی‌های ما را برطرف می‌کند دفتر تجاری آتما است که با برند زرشک آبرام در بازارهای ایران فعال است. کشت و صنعت آبرام مراحل مختلف خرید و فروش زرشک را بسیار سهل و آسان کرده است. با استفاده از سیستم آتما می‌توانیم بهترین خرید را از کشاورزان داشته باشیم و بهترین کیفیت را تحت تأثیر روش‌های آماده سازی زرشک و خشک کردن آن و همچنین انتقال و عرضه آسان آن در تهران بهره‌برداری کنیم. این روش‌های کارشناسی شده موجب شده‌اند که قیمت خرید عمده زرشک در برند تجاری آبرام متعادل و حداقلی باشد. به صورتی که خرید از طریق این شرکت حتی می‌تواند با قیمتی پایین‌تر نسبت به بازارهای خراسان جنوبی صورت بگیرد.

زهرا شادمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید