فروشگاه زرشک آبرام

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

قیمت امروز زرشک – ۲۳ مهر ماه – ۱۵ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۲۳ مهر ماه – ۱۵ اکتبر

قیمت امروز زرشک  – ۲۳ مهر ماه – ۱۵ اکتبر ، فروش زرشک – خرید زرشک
در این وب سایت به صورت روزانه قیمت زرشک به روز می شود! برای اطلاعات و مشاوره با همکاران ما با راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید! لیست قیمت انواع مختلف زرشک برای ۲۳ مهر ماه به شرح زیر است:

نوع زرشک قیمت امروز انواع زرشک 
قیمت امروز زرشک پفکی ۷۴۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک پفکی درجه یک صادراتی ۷۸۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۷ ۵۹۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک سیاه خشک ۳۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک تازه دان شده ۲۶۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک تازه با شاخه ۱۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۸ ۶۲۰۰۰ تومان

قیمت زرشک  در سال‌های اخیر اوج و حضیض بسیاری داشته و مصائب زیادی را از سر گذرانده ولی هنوز به میزانی معیار نرسیده و شاخص‌هایی برای تثبیت پیدا نکرده است. قیمت  زرشک هنوز بالا است و مدام در مقیاس‌های کم و زیاد تغییر می‌کند. سرمایه گذاران و تاجران امیدوار هستند که این قیمت حداقل چون محصول نظیرش یعنی زعفران بعد از یک اوج غیرمترقبه به میزان قابل توجهی کاهش بیابد. رسیدن به یک قیمت معقول که بشود بر طبق آن، به پیش‌بینی‌های لازم برای سرمایه‌گذاری جامه عمل پوشاند، تحت الشعاع پارامترهای مختلفی قرار دارد. حمایت دولت شاید در این مورد حرف اول را بزند. در صورتی که دولت محصول زرشک را با قیمت پایه و مناسبی از زارعین خریداری کند و سپس با قیمت افزوده کنترل شده در اختیار بازارها و صادرکنندگان قرار دهد، بسیاری از مشکلات حل می‌شود و نقطه اتکای مهمی برای کشاورزان ایجاد می‌شود که تلاش‌ها و برنامه ریزی‌های این قشر زحمتکش را پاسخگو خواهد بود. نهادهایی چون سازمان جهاد کشاورزی و سازمان توسعه تجارت نیز باید با برنامه ریزی‌های زمان‌دار خود در زمینه ارائه تسهیلات و امکانات ارزان و منع محدودیت‌ها می‌توانند در جهت تثبیت قیمت و بهبود تجارت و صادرات زرشک گام بزرگی بردارند.

چون خاستگاه تجارت زرشک ایران است، از این رو به زرشک پفکی و زرشک دانه اناری تقریبا همان معادل فارسی آن داده شده است. در انگلیسی به این دو زرشک به ترتیب  puffy barberry و Anari barberry  گفته می شود.  این وب سایت اطلاعات جامعی شامل قیمت زرشک اعلا، قیمت زرشک در ایران، قیمت زرشک درجه ۱، بازار های فروش زرشک در تهران و مشهد، قیمت زرشک پفکی، قیمت زرشک دانه اناری، مقایسه قیمت زرشک ۹۷ و قیمت زرشک ۹۸، قیمت زرشک سیاه کرمانشاه, قیمت زرشک تازه ۹۸ و  خرید زرشک پفکی و دانه اناری به شما خواهد داد. با ما همراه باشید!

زهرا شادمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زرشک آبرام شما را به خرید بهترین محصولات انواع زرشک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید