فروش زرشک
یکشنبه , ۱۲ مرداد۱۳۹۹
خانه / زرشک پفکی / قیمت امروز زرشک – ۲۴ مهر ماه – ۱۶ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۲۴ مهر ماه – ۱۶ اکتبر

قیمت امروز زرشک – ۲۴ مهر ماه – ۱۶ اکتبر

در اینجا قیمت روز انواع زرشک  به صورت روزانه آپدیت می شود!

نوع زرشک قیمت امروز انواع زرشک 
قیمت امروز زرشک پفکی ۷۴۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک پفکی درجه یک صادراتی ۷۹۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۷ ۵۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک سیاه خشک ۳۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک تازه دان شده ۲۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک تازه با شاخه ۱۵۰۰۰ تومان
قیمت امروز زرشک دانه اناری ۹۸ ۵۸۰۰۰ تومان

گیاه زرشک در گونه‌های متفاوتی بار و بر می‌دهد. میوه زرشک سته و حبه است و در شکل‌های انگوری و بیضی مانند در اندازه یک لوبیای کوچک در دسترس می‌باشد. همچنین میوه زرشک بنا به گونه خود در رنگ‌های متفاوتی ظاهر می‌شود. زرشک در رنگ‌های قرمز، زرد، آبی، سفید و قرمز روشن وجود دارد. در ایران زرشک بیشتر با رنگ قرمز روشن رایج است که عمده محصول خراسان جنوبی را به عنوان قطب تولید زرشک در ایران تشکیل می‌دهد. البته زرشک آبی، قرمز تیره و ارغوانی نیز در ایران پیدا می‌شوند. دو گونه بربریس ولگاریس و بربریس استراپفینا در رنگ قرمز روشن میوه می‌دهند. همچنین زرشک در انواع دانه‌دار و بی دانه وجود دارد. زرشک قرمز و سیاه بی دانه معمولا به وسیله زارعین در باغ‌ها پرورش داده می‌شوند و نیاز به مراقبت دائمی دارند.   اما زرشک سیاه دانه دار و همچنین زرشک قرمز دانه دار، وحشی هستند و در طبیعت به صورت خودرو یافت می‌شوند. درصد بالایی از زرشک تولیدی در ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و مقدار اندکی از این کل برای صادرات استفاده می‌شود. به دلیل عدم آشنایی مردم کشورهای دیگر با مصارف خوراکی زرشک، این محصول استقبال چندانی در خارج از کشور دریافت نکرده است. بیشتر کشورهای واردکننده زرشک از این محصول کشاورزی در موارد صنعتی استفاده می‌کنند و کشورهایی که به واردات زرشک توجهی ندارند به همین ترتیب اصلا با چنین محصولی برخورد نکرده‌اند و از خواص متفاوت و گسترده آن آگاه نیستند.

قیمت امروز زرشک

در این وب سایت همچنین مباحثی همچون قیمت روز زرشک خشک، قیمت روز زرشک پلویی، قیمت روز زرشک عمده، قیمت روز زرشک پفکی، قیمت روز زرشک سیاه، و قیمت روز زرشک در بازار تهران میتوانید مقالات مفیدی بیابید!

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش: شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸

فروش زرشک در تهران -۲۹ مهر ماه ۹۸ –  پیش از خواندن ادامه این مقاله …

کانال تلگرام